firmowe tonery do drukarek

Wydatki na materiały eksploatacyjne zbyt nadwyrężają firmowy budżet? Istnieje kilka rozwiązań, które pomogą Ci je zmniejszyć. Wyjaśniamy w jaki sposób możesz płacić mniej za niezbędne tonery do drukarek!

Urządzenia laserowe są szczególnie popularne w biurach, ponieważ dzięki swojej wydajności umożliwiają względnie niedrogi druk. Prędzej czy później przychodzi jednak moment, w którym trzeba dokupić nowe wkłady. Te są szczególnie kosztowne, dlatego wielu przedsiębiorców zastanawia się, jak ograniczyć wydatki tego typu. Dowiedz się, gdzie kupisz tonery do drukarek w korzystnej cenie!

Ile kosztują tonery do drukarek?

Ceny tonerów do drukarek są zależne od wielu czynników. Różnią się w zależności od producenta, modelu urządzenia, wybranej gamy kolorów, a także wydajności wkładu. Mogą kosztować od ok. 100 do nawet 1000 zł. Zawsze są to dość drogie części eksploatacyjne, dlatego na ich regularną wymianę należy przeznaczyć sporo pieniędzy. Drukarki laserowe są o wiele wydajniejsze niż atramentowe – podstawowe wkłady jednych starczają zwykle na 2000 stron, a drugich na zaledwie ok. 200. W prężnie działających przedsiębiorstwach sporo się drukuje, dlatego i tak dość często trzeba kupować nowe tonery do drukarek.

Wiele osób zamawia nowe wkłady ze strony producenta lub ze znanego sklepu sieciowego z elektroniką. W takich miejscach produkty są zwykle najdroższe. Do wartości samego artykułu dolicza się marżę, zapewnienia producenta o oryginalności, dowody ekologicznej produkcji itp. Najwięcej płaci się po prostu za logo marki na opakowaniu. Przez to rocznie traci się kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych!

W jaki sposób można zaoszczędzić na kupnie tonerów do drukarek?

W wielu firmach wykorzystuje się głównie modele monochromatyczne, czyli wykorzystujące jedynie czarny toner. W ten sposób faktycznie zmniejsza się wydatki, ale też ogranicza możliwości druku. Takie rozwiązanie sprawdza się najlepiej tylko wtedy, gdy chodzi o druk dokumentów.

Lepszym sposobem jest kupowanie tonerów do drukarek w cenach hurtowych. Można zamawiać je bezpośrednio z hurtowni poligraficznych lub specjalnych sklepów. W ten sposób można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych na sztuce. Trudno jest znaleźć zaufanego dostawcę, ale gdy się już uda, można nawiązać naprawdę korzystną współpracę.

Zdecydowanie najtańsze są zamienne tonery do drukarek. Są to produkty wykonane w taki sposób, by idealne pasowały do określonych modeli urządzeń. Zapewniają bardzo dobrą jakość wydruku i gwarantują świetną wydajność. Przy tym wytwarzane są w ekologiczny, bezpieczny dla środowiska sposób. Największą różnicą jest ich cena – takie zamienniki mogą być nawet kilkukrotnie tańsze. Dzięki nim można zmniejszyć dotychczasowy budżet przeznaczany na materiały eksploatacyjne o połowę! Zaoszczędzanie pieniądze warto przeznaczyć np. na papier, dodatkowe wyposażenie czy inne niezbędne artykuły biurowe.

Skąd zamawiać tonery do drukarek firmowych?

Tonery do drukarek najszybciej i najwygodniej kupuje się w Internecie. W sieci działa kilka sprawdzonych serwisów z asortymentem poligraficznym, jak np. www.tonerpartner.pl. W ofercie można znaleźć oryginalne wkłady z cenach hurtowych, a także świetnej jakości zamienniki. Wygodna wyszukiwarka oraz wykwalifikowana obsługa pomagają szybko odnaleźć odpowiednie części. W razie kłopotów można zadzwonić na specjalną infolinię lub napisać do konsultanta na czacie. Szybka, darmowa dostawa pozwoli Ci uzyskać niezbędne materiały w każdej chwili. Dołączając do programu lojalnościowego możesz dodatkowo liczyć na korzystne zniżki i promocje. To zdecydowanie najlepszy sposób na pozyskiwanie tonerów do drukarek firmowych!

Zmniejsz wydatki na materiały eksploatacyjne! Oblicz, ile możesz zaoszczędzić, kupując wkłady zamienne. Wybierz tańsze tonery do drukarek w swojej firmie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here