Korzystaj z łazienki przed pójściem do łóżka, aby poczuć się bardziej komfortowo i nie zapomnij o tym, aby wkrótce wrócić.

Puszysty poduszkę, jeśli jest zbyt trudne.

Jeśli masz mokre włosy, upewnij się, że nie jest naciskany na szyję. Mokre włosy mogą być zimne i uniemożliwiają spanie.

Staraj się utrzymać ciało w spokoju i spać w wygodnej pozycji.

Nie pij zbyt dużej ilości wody przed snem, albo inaczej obudź się, aby skorzystać z łazienki.

Słuchaj cichej muzyki.

Spać z dużą poduszką lub wypchanym zwierzęciem dla wygody.

Wyczyść umysł negatywnych myśli, spróbuj pomyśleć o pozytywnych wspomnieniach i wizualizować ukojenie scen.

Marzyć. To sprawi, że Twój umysł stanie się czymś stresującym lub niepokojącym i po prostu pozwól, byś wylatywał w jakimkolwiek świecie. Weź ze sobą wszystkie zwierzęta. Innym sposobem na rozwinięcie zdrowej rutyny, która utrzymuje cię w stanie spoczynku przez dłużej, niż jest to konieczne, jest zatrzymanie pozwolenia, aby twój pies lub kot dzielił łóżko z tobą. Choć może kochasz nic więcej niż uczuciem tego futrzany, tulić istota śpi obok ciebie, badania pokazują, że ludzie, którzy śpią ze swoimi zwierzętami mieć trudności z zasypianiem i utrzymaniem ciągłości snu, ponieważ te urocze istoty mogą Cię obudzić w środku malowniczego noc.

Możesz pomyśleć, że ze swoim drogim zwierzakiem obok ciebie pomoże Ci zasnąć, gdy nie czujesz się zmęczony, ale to sprawi, że będziesz jeszcze bardziej obudzony

www.pasazmamy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here