Yerbomos
Fot. Pexels.com

Pierwszy raz spotykasz się z określeniem yerbomos? Zastanawiasz się czym może być? Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Yerba Mate przedstawimy jak możesz pić ten napój poza domem.

Przeczytaj też: http://www.garg.pl/yerbomos-co-to-jest-do-czego-sluzy-i-jak-w-nim-parzyc-yerba-mate/

Czym jest Yerbomos?

Yerbomos to jedna z nowinek na rynku. Urządzenie to jest najbardziej zbliżone do naszych rodzimych termosów. Pozwalają na picie wyśmienitej Yerba Mate w drodze do pracy czy na spotkanie.

Ten rodzaj termosu nie tylko przechowuje ciepły napar przez kilka godzin, ale także pozwala na za parzenie Yerba Mate bez dodatkowego sprzętu. Sprawia to, że możemy z niego skorzystać wszędzie i o każdej porze roku.

Jak w Yerbomosie zaparzyć Yerba Mate?

Używanie Yerbomosu jest bardzo łatwe. Wystarczy, że wsypiesz tam od 25 do 50 gram Yerba Mate. Następnie zalejesz susz gorącą, ale nie wrzącą wodą. I tyle. Yerba Mate możesz już pić w drodze do pracy, na trening, na spotkanie czy w podróży.

To ile gram suszu wsypiesz powinno zależeć od tego jak mocny smak i aromat najbardziej przypadł Ci do gustu. Pod tym względem wygląda to tak jak w tradycyjnie zaparzanej Yerba Mate.

Dla kogo jest Yerbomos?

Urządzenie to jest idealne dla każdego fana tego napoju. Świetnie sprawdzi się dla osób, które są w ciągłym biegu. Spędzają niemalże cały dzień poza domem. W takiej sytuacji wypicie ulubionej Yerby może być problematyczne.

Jest to gadżet, z którego można skorzystać wszędzie. Jest idealny w podróży samochodem, zmieści się w rowerze na miejscu bidonu. Dzięki temu można go mieć zawsze pod ręką.

Yerba Mate posiada wiele zdrowotnych właściwości. Jeśli jeszcze jej nie pijesz zastanów się nad tym. Zwłaszcza, że teraz już wiesz, że taki napój możesz mieć zawsze przy sobie. Jeśli w rodzinie lub wśród przyjaciół masz kogoś kto jest fanem Yerba Mate pomyśl o sprezentowaniu tej osobie Yerbomosu.

To idealny podarunek na święta czy urodziny. Pokaże jak bardzo znasz daną osobę i odpowiadasz na jej potrzeby. Jest to bardzo praktyczny podarunek, z którego osoba obdarowana może korzystać codziennie. Oznacza to, że codziennie będzie myśleć o osobie od której go ma.

Zobacz też: http://www.ashoka.pl/jak-zadbac-o-siebie-aby-miec-zdrowe-cialo/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here