Każdego dnia spożywaj regularne, regularne posiłki. Jedzenie w zdrowej diecie jest tylko częścią bitwy. Jedzenie w zaplanowanym schemacie jest równie ważne, jeśli nie bardziej ważne. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że jedzenie zbyt często lub zbyt często może powodować luki w Twoim dniu, obniżając metabolizm i powodując nieregularne pragnienia. Ważne jest, abyśmy przez cały dzień byli odpowiednio odżywieni, aby uniknąć zmęczenia, i wykonywania na optymalnym poziomie.

Ważne są, regularne posiłki każdego dnia. Ogólnie ważne jest, aby jeść co trzy do czterech godzin. Niektórzy ludzie wolą mieć cztery lub pięć małych posiłków dziennie, podczas gdy inni mogą trzymać się trzech dań na dobę. Ta oś czasu może się różnić dla każdego, ale nadal nie jest zdrowe, aby pominąć posiłki.

Jedno z badań wykazało, że gdy myszy jedli tylko jeden duży posiłek dziennie i pościł przez resztę dnia, wzrosła ich insulinooporność i tłuszcz w jamie brzusznej.

Zaplanuj szybkie lub łatwe przygotowanie posiłków, aby łatwiej było trzymać się harmonogramu jedzenia. Produkty jogurty, owoce, orzechy, jajka na twardo, kije z sera lub wstrząs białka są łatwe do spożycia podczas pracy i wymagają minimalnej pracy przygotowawczej.

www.bodyandmind.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here