Są na rynku finansowym produkty bankowe, które można wykorzystywać bezpłatnie na zasadzie dodatkowe zabezpieczenia na trudne czasy. Można wtedy korzystać ze środków banku nie ponosząc żadnych opłat. Wystarczy jedynie skorzystać z karty kredytowej, która daje właśnie takie możliwości. A wszystko odbywa się na standardowych warunkach i nie ma konieczności dokonywania czegokolwiek. Wystarczy jedynie zawnioskować o taką kartę kredytową i ją otrzymać.

Następnie swoje wynagrodzenie przelewamy na konto oszczędnościowe lub inny produkt depozytowy, na którym uzyskujemy odsetki dodatnie. W tym czasie za wszystkie swoje zobowiązania płacimy kartą kredytową, która posiada okres rozliczeniowy przez miesiąc. Płacimy za wszystko, co tylko się da, gdzie jest możliwość dokonywania transakcji kartą. Po upływie tego terminu i rozliczeniu się transakcji bezgotówkowych kartą mamy zazwyczaj dwadzieścia jeden dni na spłatę wszystkich zobowiązań. A zatem dopiero wtedy po upływie pięćdziesięciu dwóch dni wybieramy swoje wynagrodzenie i spłacamy kartę kredytową.

Najlepiej w ostatnim dniu aczkolwiek z zachowaniem terminu tak, aby bank nie naliczył odsetek karnych za przeterminowanie. I tak, co miesiąc. Zarabiamy w ten sposób na depozytach i nie tracimy na kredytach, mimo, że z nich korzystamy. Jedynie, o czym należy pamiętać to fakt, że kartą kredytową możemy dokonywać bezpłatnie tylko transakcji bezgotówkowych a zatem płatności kartą. Jeżeli pobierzemy środki z bankomatu lub zrobimy przelew to odsetki z całą pewnością zostaną naliczone. A do tego przecież nie może dojść.

Więcej o finansach przeczytasz na http://www.gminachorzele.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here