Otwierasz własną firmę i nie wiesz, w jakie sprzęty zainwestować? Chcesz, aby pracownicy czuli się komfortowo w miejscu pracy? Szukasz sprytnych, lekkich i tanich urządzeń RTV i AGD? Jeżeli tak, koniecznie przejrzyj nasze zestawienie.

1) czajnik elektryczny z filtrem antyosadowym

Jeżeli firma zatrudnia kilkanaście osób, warto pomyśleć o zakupie dwóch czajników. Przed wyborem odpowiedniego modelu należy zweryfikować czy posiada specjalny filtr antywapienny. Pamiętajmy, że w przestrzeni biurowej czajnik jest wykorzystywany praktycznie cały czas – lepiej kupić model, który nie zużyje się po kilu miesiącach.

2) Kuchenka mikrofalowa

Do użytku biurowego spokojnie wystarczy kuchenka mikrofalowa wolnostojąca o niskiej mocy (ok. 1000 W). Jeżeli możemy pozwolić sobie na większy wydatek, lepiej zakupić sprzęt z funkcją sterowania inteligentnego, czyli takiego, które samo dostosowuje czas pracy mikrofali. 

3) Elektroniczny mop

Urządzenie do czyszczenia podłóg, które umożliwia ich mycie bez wcześniejszego odkurzania sprawi, że czynność ta będzie o wiele szybsza i bezproblemowa w każdym biurze. Jeżeli na co dzień nie korzystasz z usług firmy sprzątającej, warto abyś pomyślał o zakupie takiego sprzętu.

4) Zamiatarki 

Skoro mamy już urządzenie do czyszczenia biura, zadbajmy o sprzęt, który ułatwi nam zamiatanie dróg dojazdowych, chodników i dróżek wokół siedziby firmy. Zamiatarki Karcher zgarną do pojemnika wszystkie zanieczyszczenia w tym suche liście i drobne patyki pięć razy szybciej od zwykłej miotły. W dodatku uniemożliwiają unoszenie się kurzu i rozprzestrzenianie się roztoczy.

5) Lodówka z małym zamrażalnikiem

Przyda się w każdej firmie. Nie trzeba od razu inwestować w duży model – w zupełności wystarczy model o pojemności 42 l. Sprzęt ten jest prosty w transporcie i niezastąpiony szczególnie podczas upalnej pogody.

6) Ekspres do kawy

Ceny małych ekspresów zaczynają się od ok. 200 zł. Warto zainwestować jednak w lepszy model, który posłuży nie tylko naszym pracownikom, ale również podczas spotkać z klientami.

7) Myjka do okien

Biuro to nasza wizytówka, dlatego nie możemy pozwolić, aby kojarzyło się z niechlujną i niezadbaną przestrzenią. Proste myjki karcher do okien są łatwe i szybkie w użytkowaniu, dlatego warto mieć je pod ręką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here