telefon

Istnieje wiele sposobów na założenie działalności gospodarczej. Możemy ją zarejestrować osobiście, przez internet, przy pomocy pełnomocnika. Istnieje również o wiele szybszy sposób. Jest to założenie działalności gospodarczej przez telefon. Jak założyć firmę właśnie w taki sposób? Sprawdź to sam!

Przeczytaj też: https://www.wsb.com.pl/jak-zalozyc-dzialalnosc-gospodarcza/

W jaki sposób założyć działalność gospodarczą przez telefon?

Obecnie wszystko możemy zrobić nie ruszając się z domu. Tak jest również w przypadku założenia działalności gospodarczej. Przedstawiamy instrukcję krok po kroku, która Przedstawię wam w jaki sposób to zrobić:

• Zadzwoń pod numer znajdujący się na stronie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG)

• Telefon odbierze konsultant (usługa jest dostępna w godzinach 8-16)

• Konsultant poprosi cię o podanie wszystkich danych potrzebnych do zarejestrowania działalności gospodarczej

• Po skończonej rozmowie otrzymasz sms z numerem twojego wniosku ( koniecznie go zachowaj )

• Udaj się do urzędu gminy

• Podaj otrzymany przez konsultanta w sms-ie numer wniosku

• Po ukazaniu swojego dowodu, podpisz wydrukowany przez urzędnika dokument

Jeżeli nie masz czasu na udanie się do urzędu gminy kropka Zaraz po rozmowie z konsultantem możesz zarejestrować się online na stronie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Następnie podpisz wniosek elektronicznie Wypełnij wniosek który dostaniesz mailem oraz Zaloguj się na stronie CEDIG zaimportuj dokument odpowiedniej sekcji. Teraz zostanie ci już tylko złożenie podpisu.

Zarejestrowanie firmy przez telefon jest bezpłatny. Płacimy jedynie za cenę połączenia zgodną z taryfą czego operatora.

Przed dzwonieniem, musimy odpowiednio przygotować się na rozmowę z urzędnikiem. Niezbędne będzie mieć przy sobie wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji. Ustal również formę opodatkowania, którą jesteś zainteresowany, to jak będzie nazywać się Twoja firma oraz wybierz główny, a także dodatkowy kody. 

Zakładanie firmy przez telefon – dlaczego warto? 

Rejestracja przez telefon jest bardzo wygodna dla osób, które nie czują się na siłach do samodzielnego wypełnienia wniosku rejestracyjnego lub też boję się popełnić jakiś błąd. W przypadku kiedy zadzwonimy, konsultant nie tylko Wypełnij nasz formularz, ale udzieli również niezbędnych informacji. Jest to dodatkowy Atut rejestracji naszej działalności przez telefon. Wykonanie telefonu Może być również idealnym rozwiązaniem wtedy, kiedy mamy daleko do urzędu i osobista rejestracja działalności gospodarczej jest kłopotliwa oraz wiąże się dla nas z długą podróżą. Musimy pamiętać o tym, że nasza działalność zostanie zarejestrowana dopiero po tym jak podpiszesz dokument. Wypełnienie takiego wniosku nie przesądza o założenie firmy. Dzięki temu masz jeszcze czas, żeby nanieść na dokumenty poprawki oraz ewentualnie coś zmienić.

Zobacz też: http://www.ashoka.pl/cztery-pierwsze-decyzje-na-zalozenia-firmy-jednoosobowej/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here