Odkurzacz dla alergików

Kurz potrafi być prawdziwym utrapieniem i główną przyczyną pojawiającej się alergii. Nieustannie zbiera się we wszystkich zakamarkach, osiada na zabawkach, meblach, poduszkach, dywanach, wszystkich elementach dekoracyjnych, a równie niepozornie i szybko jak się on pojawia, zaczynają rozmnażać się w nim roztocza. Ich niewielkie rozmiary nie przerażają nas, jednak wytwarzane przez nie białka i enzymy są wysoko uczulające, a nie sposób pozbyć się ich całkowicie nawet poprzez sprzątanie każdego dnia. Aby usunąć wszelki brud i wyeliminować alergeny najlepiej postawić na profesjonalne narzędzie.

Odkurzacz specjalnie dla alergików – co daje?

Wielofunkcyjny odkurzacz Rainbow stworzony specjalnie dla osób narażonych na reakcje alergiczne pomaga całkowicie pozbyć się całego kurzu. Kurz w prawie 80% składa się z roztoczy i produkowanych przez nie substancji, zatem wyeliminowanie go z pomieszczenia zdecydowanie pomoże wszystkim alergikom. Dwustopniowy system czyszczenia pozwala na usuwanie brudu zarówno na mokro jak i na sucho, a przede wszystkim zapobiega wydostawaniu się kurzu, przez co sprzątanie jest jeszcze wydajniejsze. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu w odkurzaczu nawilżacza i oczyszczacza powietrza, możliwe jest jeszcze dokładniejsze wyeliminowanie alergenów, a także nadanie wnętrzu przyjemnego świeżego zapachu.

Co takiego ma w sobie odkurzacz dla alergików?

Odkurzacz przeznaczony specjalnie dla osób z alergią zapewnia zbieranie nie tylko kurzu i zanieczyszczeń, ale również roztoczy, zapobiega pojawieniu się grzybów i pleśni, zbiera całą sierść zwierząt, pyłki roślin, bakterie. Wszystko to dzięki połączeniu filtra wodnego i filtra HEPA, które razem dają możliwość jeszcze dokładniejszego czyszczenia, które jest przy tym wydajne i przyjazne środowisku. Istotną zaletą jest również higieniczność takiego urządzenia – w zwykłych odkurzaczach usunięcie nagromadzonego brudu i zanieczyszczeń możliwe jest jedynie poprzez bezpośredni kontakt z alergenem, w przypadku technologii Rainbow zaś zanieczyszczenia są składowane w specjalnym zbiorniku, który ułatwia późniejsze ich usunięcie.

Co powinno przekonywać do jego zakupu?

Taki sprzęt gwarantuje nie tylko zebranie kurzu, ale również:

– oczyszczenie i nawilżenie powietrza;

– aromatyzację;

– inhalację;

– dezynfekcję.

Wygoda użytkowania i możliwość sprzątnięcia każdej powierzchni świadczą o tym, jak praktyczne jest to rozwiązanie. Za pomocą jednego urządzenia jest możliwe solidne wyczyszczenie dywanu, mebli tapicerowanych, podłogi, oczyszczenie powietrza, zmieniając jedynie końcówki. Wymienianie ich jest zajęciem prostym i szybkim, a obsługa sprzętu ułatwiona została poprzez dodanie panelu sterowania na uchwycie.

Zakup odkurzacza dla alergików zdecydowanie pomaga w całkowitym usunięciu zanieczyszczeń i alergenów nawet z miejsc o trudnej dostępności. Dzięki temu, że został stworzony przez ekspertów, jest narzędziem innowacyjnym, energooszczędnym i niezawodnym, wszystkie osoby narażone na alergie powinny zatem szczególnie zastanowić się nad takim zakupem.

Źródło: https://www.rainbow-odkurzacze.pl/blog/odkurzacz-dla-alergikow-dlaczego-warto-jak-dziala-21.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here