Przewożenie towarów do sklepu wiąże się z zastosowaniem pojemników wielkogabarytowych. Aby zminimalizować koszty jak i czas warto wybrać najlepszej jakości kontenery plastikowe. Pozwoli to na szybki załadunek oraz bezpieczny transport w wybrane miejsce. Palox w swojej ofercie ma kontenery plastikowe, które wykonane są z dbałością o detale. W ich produkcji użyto najwyższej jakości plastiku, który posiada certyfikaty bezpieczeństwa oraz atesty. Ponadto są bardzo trwałe i można z nich korzystać przez wiele lat.

Pojemniki wielkogabarytowe przeznaczone na duże zamówienia dla hipermarketów

Pojemniki wielkogabarytowe Palox sprawdzają się w przewozie produktów spożywczych, tj. warzywa, owoce. Dzięki zastosowaniu otworów wentylacyjnych gwarantują, że produkty spożywcze nie będą ulegały psuciu się. Chronią je także przed uszkodzeniami mechanicznymi. Mają bardzo dużą wytrzymałość na obciążenia, przez co można przewozić duże transporty, ograniczając tym samym koszty. Szczególnie przydatne jest to w przypadku hipermarketów, które dokonują dużych zamówień świeżych towarów spożywczych.

Wielobranżowe zastosowanie pojemników wentylowanych

Nadają się nawet do przewożenia pieczywa, czy ciast. Dzięki zastosowaniu palet pozwalają na układanie ich w stosach, przez co zajmują mniej miejsca.
Można w nich przewozić także rośliny, np. małe iglaki w donicach, które dzięki dobrej wentylacji nie będą obumierać w transporcie i trafią do sklepu ogrodniczego świeże i gotowe do posadzenia.

Pojemniki bez wentylacji dla szczególnie wymagających towarów

Poza pojemnikami wentylowanymi pojemniki wielkogabarytowe, są także w wersji z pokrywą. Można w nich przewozić sprzęt sportowy, książki, nośniki cyfrowe, sprzęt audiowizualny i wiele innych przedmiotów, które lubią zacienione miejsca i brak dostępu powietrza, czy też wilgoci.

Funkcjonalne rozwiązania producenta Palox służące lepszej i sprawniejszej eksploatacji kontenerów plastikowych

Pojemniki wielkogabarytowe producent Palox wyposażył w kółka, które ułatwiają załadunek i rozładunek towarów. Kółka obracają się co ułatwia manewrowanie dużym kontenerem plastikowym. Pojemniki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Kontenery plastikowe nie wymagają skomplikowanego czyszczenia, po którym schną błyskawicznie i są przygotowane do ponownego wykorzystania. Wyposażone są w antypoślizgowe gumy, co zapewnia większe bezpieczeństwo pracy na magazynie i komfort dla wszystkich pracowników zajmujących się przewożeniem kontenerów i układaniem ich w stosy.

Więcej o pojemnikach wielkogabarytowych dowiesz się w artykule https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/bigbox-maxilog-i-maximus-alternatywa-dla-produktw-palox/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here