Gotówka w kilka minut? Dowiedz się, jak to załatwić

W życiu zdarzają się niespodziewane sytuacje, gdy nagle potrzebujemy gotówki, której nie mamy i nie mamy od kogo jej pożyczyć. W takich sytuacjach, gdy nie mamy większych oszczędności, uratuje nas bank. Obecnie nie musimy chodzić do oddziału banku, gdyż oferowane są kredyty gotówkowe przez internet.

Od kogo pożyczyć pieniądze? Jak się załatwia kredyty gotówkowe przez internet?

W nagłej sytuacji najlepiej pożyczyć pieniądze od kogoś bliskiego – przyjaciel czy ktoś z rodziny może nas uratować, gdy nie będzie to wielka kwota. Kiedy jednak potrzebujemy większej kwoty, np. 50 tys. zł, zgłośmy się do banku. Takie instytucje oferują kredyt gotówkowy, czyli produkt, w którym na podstawie zawartej z klientem umowy bank zobowiązuje się do udostępnienia określonej kwoty pieniężnej na pewien czas. Obowiązkiem kredytobiorcy jest wykorzystanie otrzymanych środków zgodnie z ich przeznaczeniem, określonym warunkami umowy oraz do ich zwrotu wraz z należnym bankowi wynagrodzeniem w postaci prowizji oraz odsetek. Jest to produkt całkowicie bezpieczny, a wszelkie opłaty związane z jego wzięciem są ściśle określone przez bank – w umowie określona jest wysokość oprocentowania (określana jako nominalna), a także wszelkie inne koszty, np. prowizja czy ubezpieczenie.

Jak wziąć kredyt? Jak wnioskować o kredyty gotówkowe przez internet?

Czasy biegania po placówkach bankowych przeszły do historii. Obecnie można zarządzać finansami w domowym zaciszu, z poziomu urządzeń mobilnych czy komputera. Kredyty gotówkowe przez internet są dostępne w ofercie większości banków w Polsce. Złożenie wniosku o taki produkt nie trwa długo i jest bardzo intuicyjne. Najłatwiej robić to w banku, w którym prowadzony jest nasz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. W takiej sytuacji wystarczy, że złożymy wniosek w swoim systemie transakcyjnym i już po kilku minutach dostaniemy informację o decyzji banku. W sytuacji, kiedy na konto wpływa nasze wynagrodzenie, bank przygotuje kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń i zazwyczaj od razu możemy sprawdzić, na jaką kwotę została przygotowana oferta. Jeśli nie mamy konta w banku, w którym staramy się o kredyt, wystarczy, że wypełnimy wniosek online. Bank sprawdzi wtedy naszą wiarygodność w BIK oraz oceni zdolność kredytową na podstawie podanych informacji. Sprawdzenie danych odbywa się w oparciu o przelew weryfikacyjny – gdy bank podejmie decyzję pozytywną, wskaże rachunek, na który przelejemy ze swojego konta niewielką kwotę i wtedy będzie mógł zweryfikować dane osobowe. Nie musimy gromadzić wielu dokumentów, gdyż potrzebne są informacje zawarte w dowodzie osobistym oraz oświadczenie o wysokości uzyskiwanych dochodów. Wypełnienie wniosku o kredyt nie powinno potrwać dłużej niż kilka minut.

Zdarzają się sytuacje, gdy brakuje nam pieniędzy na ważny wydatek. Odpowiedzią na nasze potrzeby są kredyty gotówkowe przez internet, które można uzyskać bardzo szybko. Jesteś zainteresowany? Sprawdź ofertę: https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kredyty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here