włosy

Z pytaniem takim zwraca się do nas wielu konsumentów, którzy to są zainteresowani poprawą ogólnej prezencji swojej fryzury, jednakże jednocześnie nie dysponują odpowiednio kompleksowymi informacjami odnośnie proszków, których głównym składnikiem są keratynowe włókna i dlatego obawiają się oni ich skuteczności oraz bezpieczeństwa dla zdrowia. Wszystkich takich potencjalnych klientów pragniemy uspokoić, że  produkty bazują na wykorzystaniu włókien, które to przeszły zakrojone na szeroką skalę testy oraz uzyskały wszelkie niezbędne i wymagane przepisami obowiązującego prawa pozwolenia oraz certyfikaty, które to umożliwiły ich wdrożenie na rodzimy rynek. Keratynowe włókna Https://lionshair.pl zawarte w proszku nie są łączone z substancjami chemicznymi, które to mogłyby prowadzić do wykształcenia się problemów dermatologicznych lub też wpłynąć w sposób niekorzystny na ogólny stan uczesania. Warto bowiem wiedzieć, że nasze wyroby składają się po części z włókien keratynowych, a więc produkt stanowi swoisty budulec wzmacniający włosy, a także sprawiający, że proszek skutecznie przywiera tak do poszczególnych pasemek włosowych jak i do skóry głowy, zakrywając tym samym wszelkie obszary, które zostały dotknięte łysieniem telogenowym, androgenowym, bądź też plackowatym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak problematyczne mogą być bolączki zdrowotne, których symptomami są nadmierne przerzedzanie się, wypadanie w sposób niekontrolowany czy też osłabienie struktury ogólnej włosów. Możliwe jest jednak skuteczne podjęcie z nimi walki poprzez zastosowanie dostępnych w naszym portfolio proszków, w których przypadku włókna keratynowe grają pierwsze skrzypce. Zadowalające efekty stosowania produktu uzyskać można już po zaledwie kilkunastu sekundach od momentu aplikacji, natomiast specjalnie opracowana struktura jaką charakteryzują się keratynowe włókna sprawia, iż będą się one utrzymywały nawet przez kilka dni od zastosowania…i to nawet jeżeli wystawimy je na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych czy też na działanie potu.

Jak podkreślają eksperci, włókna tego typu w żadnym wypadku nie ingerują w cebulki włosowe oraz nie przyczyniają się do pogarszania się symptomów problemów zdrowotnych o podłożu dermatologicznym, dzięki czemu można ich bezpieczeństwo przyrównać do tego związanego z regularnym użytkowaniem peruk naturalnych i syntetycznych, topperów oraz tupecików wykonywanych z materiałów hipoalergicznych. Niemniej jednak, proszek zawierający keratynowe włókna jest od nich wszystkich znacznie tańszy, dlatego też uważamy, że warto dać mu szansę w momencie, gdy zauważymy pierwsze oznaki nadmiernego wypadania włosów i ich przerzedzania się w sposób niekontrolowany celem zamaskowania ich możliwie jak najszybciej oraz jak najskuteczniej. Aplikacja produktu jest na tyle prosta, że z pewnością żaden konsument nie będzie miał z nią problemu – jeżeli jednak takowe wystąpią lub też użytkownik nie będzie wiedział jak dużą dawkę proszku stosować, zawsze może on zwrócić się po pomoc do ekspertów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here